Od tradičního nastavení až po moderní dobu prošly naše životy a domovy mnoha změnami, jak v interiéru, tak v exteriéru. Od výběru dokonalého domu až po výběr nejlepšího nábytku, vždy jdeme do toho nejvhodnějšího pro náš domov. Nábytek je skvělá věc, pokud jde o přetvoření vašeho domova. Existuje několik důvodů, proč dokonalý nábytek doplní váš domov. Je také známo, že nábytek dodává vašemu obytnému prostoru definitivní a klasický vzhled. Od pohovky, stolů, ložnicového nábytku až po kancelářské stoly a jídelní stoly, nábytek je vše, co dává vašemu domovu dokonalý vzhled. Proto se v následujícím příspěvku podíváme na některé značky kvalitního nábytku.

IKEA

Těžko najdeme člověka, který ještě neslyšel o společnosti IKEA. V průběhu let byla IKEA konkurentem v poskytování nejlepšího nábytku a v roce 2020 se stala nejlepším obchodem s nábytkem! Hlavním důvodem, proč je IKEA tak známá, je její působení v online prostředí. Mnoho zákazníků bylo přesměrováno na webové stránky, kde získají přesnou volbu svého přání, která odpovídá jejich domovu. Společnost má sídlo v Delftu v Nizozemsku a je známá především díky své připravenosti montovat nábytek. První IKEA showroom byl umístěn v Älmhultu ve Smålandu.

Ashley HomeStore

Druhým značkovým obchodem s nábytkem není nikdo jiný než Ashley HomeStore, který byl založen v roce 1997. Tento obchod je známý svým příkladným obchodním řetězcem a produkty. S Ashley HomeStore váš dům pookřeje pocitem domova. Společnost se nejvíce proslavila v Severní Americe. Od svého založení nabízí ty nejlepší produkty, díky čemuž je považována za jednu z nejlepších světových značek s nábytkem.

Restoration Hardware

Společnost Restoration Hardware je schopna oslovit miliony uživatelů ve velice krátkém čase a proslavila se po celém světě také díky online prodeji. Společnost má sídlo v Corte Madera v Kalifornii a byla založena v roce 1979. Nábytek Restoration Hardware je jednou z luxusních značek nábytku.

Restoration Hardware

American Signature

Dalším obchodem na vrcholu seznamu není nikdo jiný než American Signature. Tato společnost se sídlem v Columbusu ve státě Ohio byla založena v roce 1948 a v roce 2020 byla prohlášena za top značku prodávající nábytek. Společnost se proslavila díky mnohostranným možnostem, které její nábytek přináší.

Závěr 

Nábytek je stejně důležitý jako cokoliv jiného v obývacím pokoji a dalších místnostech domova. Kromě toho je to něco, co definuje a dotváří domov. Pokud plánujete nákup jakéhokoliv nábytku, mrkněte na tyto značky a začněte radostně nakupovat.